top of page

Spolupráca. Spokojní a verní klienti a zakazníci.  

REFERENCIE

FitUp_logo_nové_-04.png
FitUP!
http://fitup.sk

 

Tvoja forma nepozná hranice

A ani naše fitko. Preto si u nás môžeš dať do tela v piatich fitness centrách na Slovensku a v dvoch v Čechách – alebo si dokonca v spolupráci s nami otvoriť vlastné tam, kde ti to vyhovuje. A ak si k tomu pridáš Go Up, môžeš pendlovať medzi nimi.

Start-group_logo_blue_RGB.png
Start Group s.r.o.
http://www.startgroup.sk/en/

 

Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity dcérskych spoločností podnikajúcich v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky.

PETITE&MARS
http://www.petiteetmars.com/

 

O deťoch a veciach, ktoré ich sprevádzajú od narodenia, dojčenia, batolenia

do chlapčenských a dievčenských rokov vieme svoje. Nielenže sme sa za 20 rokov

v odbore niečo naučili, ale veľa výrobkov sme na našich deťoch tiež vyskúšali. Preto všetko, čo rodičom a ich deťom ponúkame, najskôr starostlivo vyberáme. Vždy to musí byť kvalitné, dobre premyslené, bezpečné

a nepredražené.

Ako najväčší predajca dojčenského tovaru

v Čechách aj na Slovensku predáme každý rok cez milión výrobkov. Hľadáme ich pre vás po celom svete. A keď ich nenájdeme, sami veci pre deti a mamičky vymýšľame, navrhujeme a testujeme.

Vo vývoji spolupracujeme s českými i slovenskými technikmi, skúšobňami, výtvarníkmi a ďalšími profesiami. Spoločným výsledkom sú výrobky, ktoré sami radi používame. Vieme, že sa na ne môžeme spoľahnúť a podpísať sa pod ne.

Rozvoj dieťaťa
www.rozvojdietata.sk

 

V našom centre…
  • rešpektujeme osobnosť Vášho dieťaťa,
  • vieme, že každé dieťa môžeme rozvíjať,
  • sprevádzame Vaše dieťa na ceste životom,
  • si vážime rodinu dieťaťa a rešpektujeme jej špecifiká,
  • neporovnávame deti navzájom,
  • každé dieťa zažíva úspech,
… pretože iba tak môže ROZVOJ DIEŤAŤA prebiehať v harmónii.
DJ ŠKORVO

http://www.djskorvo.sk/

 

Hudbe pričuchol, keď mal 15 rokov. Tieto roky opisuje ako najkrajšiu časť svojej kariéry, kedy si získal srdcia stoviek poslucháčov. Sila hudby ho hnala vyššie, a tak ho pritiahol nočný život mesta Trenčín, kde formoval svoje hudobné flow. Klubová scéna bola pre neho len začiatkom. Mladý spoznával legendárne veci, ktoré si ide doteraz a práve nadčasové skladby ho vedú ďalej aby rozvíjal svoj talent.

Badminton single player
Jarolím Vícen

Reprezentant SR Bedminton.

" k bedmintonu dom sa dostal ako 7 ročný a vrcholovo trénovať som začal 15tych. "

 

K badmintonu som sa dostal tak, že tato ho hrával na záhrade so strýkom, dedom a jeho bratrancom. Štvorhru. Ja som vždy dobehol s mojou detskou raketou že chcem hrať s nimi, no tatko mi vždy povedal že som moc slabý a že nemôžem hrať. Vždy som sa vždy nahneval lebo keď dohrali tak si so mnou tatko 3x ťukol cez sieť a išli sme domov. Mama si to celé odniesla lebo som jej pílil uši každý deň, že chcem hrať badminton, poraziť tatka a zakázať mu hrať so mnou. Raz keď sme šli v električke tak sme videli chalana s badmintonovou raketou. V električke som spravil taký cirkus, že sme ho sledovali až do haly kde ma prihlásila aj napriek tomu že som bol o rok mladší.

Regionálna vodárenská spoločnosť Vlára-Váh s.r.o.

http://www.rvsvv.sk/

 

Spoločnosť zabezpečuje distribúciu pitnej vody pre zákazníkov, odvádzanie odpadových vôd verejnou kanalizáciou a čistenie odpadových vôd. V súčasnosti má 1750 odberateľov pitnej vody a 1602 producentov odpadových vôd.

 

Na území mesta Nemšová prevádzkuje 42,5 km vodovodnej siete, vodné zdroje pramene Macejka v Trenčianskej Závade a nový prameň “Nad Oborou”, VZ stará rieka v Hornom Srní a VZ prameň Čakanov v Hornom Srní-Rybníky. Spoločnosť prevádzkuje 39,5 km kanalizačnej siete, 7 prečerpávacích kanalizačných staníc, ČOV v Nemšovej a ČOV v Hornom Srní-Rybníky.

 

Materská škola Soblahovská Trenčín
link

Materská škola sa nachádza v lokalite dolného mesta, v časti Soblahovská. V súčasnosti je 4 triedna, s veľkým školským dvorom, slúžiacim na výchovno – vzdelávacie aktivity, hry, záujmové činnosti,  rozvíjanie pohybových zručností a zvyšovanie fyzickej zdatnosti detí.
 

Hlavným cieľom je cielenou prípravou predprimárneho vzdelávania dosiahnuť celostný osobnostný rozvoj, optimálnu kognitívnu, senzomotorickú a sociálno – emocionálnu úroveň dieťaťa a tým utvárať predpoklady na ďalší stupeň jeho vzdelávania v základnej škole.

KDRKO 

http://kdrko.sk/

KDRKO je inšpirácia
KDRKO je prirodzenosť
KDRKO je trend
My sme KDRKO

Badminton single player Milan Ludík 

http://milanludik.com/

 

Profesionálny reprezentant ČR Bedminton.

S bedmintonom som začínal už od malička. Celá moja rodina má bedmintonové korene, a tak ani ja som v piatich rokoch neváhal začať s mojím obľúbeným športom. Začínal som v malej telocvični na ZŠ Kubranská cesta pod vedením môjho tatina a trénera. Na prvom tréningu v absolútnom sústredení mi trvalo viac než tri hodiny než som s mojou mamou dokázal zahrať moje prvé výmeny. Moje začiatky na tréningoch boli viacej o zábave a kamarátoch než o tvrdom tréningu. No s prvými turnajmi sa prejavila moja chuť po víťazstve a túžba po zlepšovaní sa. Ale na to, aby som mohol začať porážať mojich prvých rivalov nestačila iba chuť a vôľa víťaziť, ale bolo potrebné aj odhodlanie poctivo a svedomito pracovať na tréningoch.

FitCommunity.sk 

http://fitcommunity.sk/

 

PFitcommunity myšlienka sa zrodia už dávno. Je určená pre skupinu/komunitu ľudí, ktorých baví pohyb a berú ho ako súčasť svojho životného štýlu. Tu nerozlišujeme, či cvičíte/športujete von alebo dnu, vo fitku, sami alebo v skupinkách, s trénerom alebo bez trénera. Ľudia v tejto komunite sa majú možnosť vzdelávať, dávať a dostavať odporúčania, kde a ako tráviť lepšie a efektívnejšie svoj voľný čas. Skôr sme zameraní na voľno-časové aktivity v jednotlivých ročných obdobiach.Hlavná myšlienka je navzájom si pomôcť k cieľu, ktorý majú asi všetci: byť fit, zdravý a v psychickej pohode. V praxi to znamená je jedno čo robíme, ale robme to lepšie, aby sme mali z toho radosť a nezlepšovali sa napr. v zlých cvičebných návykoch. Je dôležité vytvoriť si dobrý/správny pohybový vzor, aby sme si cvičením nezhoršili svoj stav.

Fitshaker-cvicenie-na-doma-logo-nove.png
FitShaker
https://fitshaker.sk/

 

Zdravé a zvodné telo?
Cvič doma podľa videí a dosiahni svoj cieľ!

Vďaka našim videám už nebudeš strácať čas cestovaním do fitka. Ušetríš čas, peniaze a získaš výsledky, na ktoré budeš hrdá!

bbca34bc-034a-4c07-90e8-c0d1e89f4305.png
Fidelis Group s.r.o.
http://fidelisgroup.sk

 

Spoločnosť FIDELIS GROUP, s.r.o. je dynamická a rýchlorastúca spoločnosť na Slovenskom trhu. Nerobíme rozdiely medzi zákazníkmi a každému vieme poskytnúť optimálne riešenie každej jeho požiadavky. 

Našim cieľom je dlhodobé a silné partnerstvo pri rôznych medicínskych a farmaceutických projektoch. Budeme vašim stabilným partnerom pri uvádzaní produktov na trh alebo vám poskytneme poradenstvo, na základe našich skúsenosti.

nové-imhd-sk-spustené-do-ostrej-prevá
iMHD Bratislava
https://imhd.sk/ba/mhd

 

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je jediným poskytovateľom iMHD na území mesta Bratislava, pričom okrem liniek MHD prevádzkuje aj prímestské linky a pravidelné medzinárodné autobusové linky. DPB prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.

logo 5th European Deaf Junior Championsh
European Deaf Junior
Athletics Championship
https://www.athletics2020.eu

 

Členovia výkonného výboru sa po dôkladnom zvážení aktuálnej situácie vyvolanej krízou, ktorá nastala v súvislosti s bezpečnostnými opatreniami na potlačenie celosvetovej pandémie koronavírusu Covid-19 a ďalej nepredvídateľnými okolnosťami a vývojom v našom regióne, rozhodli žrušiť usporiadanie Majstrovstiev Európy nepočujúcich juniorov v atletike 2020, ktoré sa mali konať v dňoch 9.-11. júla 2020 v Šamoríne. 
EducateME
www.educate-me.sk

 

Víziou našej spoločnosti je pomôcť firmám, obchodníkom, podnikateľom či korporátnym predajným tímom kvalitatívne sa na trhu vo svojom segmente odlíšiť, a to v úrovni zákazníckej spokojnosti, individuálnom a profesionálnom prístupe k zákazníkovi, a tiež v celkovej komunikačnej a pracovnej kvalite a výkonnosti. To všetko prostredníctvom seminárov, workshopov, kurzov či individuálnych tréningov pre predajcov, predavačov, obchodníkov, manažérov, či riadiacich pracovníkov a majiteľov firiem. Poskytujeme profesionálny a komplexný servis pre plné pokrytie oblasti vzdelávania a rozvoja potenciálu jenotlivcov, naprieč kvalifikáciami i segmentmi.
BUĎ LEPŠÍ

http://www.budlepsi.sk/

 

Buď lepší ako si bol včera!

Za názvom ,,Buď lepší“ sa skrýva mnoho, no najviac ho vystihuje výzva:

 

„Buď lepší, ako si bol včera“.

 

Nie je to o súperení dvoch ľudí, ale hlavne o prekonávaní seba samého.

Slovenská federácia nepočujúcich športovcov

http://deaflympic.sk/

 

Od roku 2011 SFNŠ zabezpečuje dôstojnú športovú reprezentáciu SR na Deaflympijských hrách a iných podujatiach organizovaných Medzinárodným výborom športu pre nepočujúcich (ICSD), alebo Európskou športovou organizáciou nepočujúcich (EDSO). Podporuje integráciu športu občanov so sluchovým postihnutím do celonárodného a medzinárodného športového hnutia a zároveň chráni jeho identitu. Od roku 2015 zmenili názov Deaflympijský výbor Slovenska.

Astrum art of raw food

http://astrum.sk/

http://www.facebook.com/astrum.sk

" Zdravá výživa a zdravé stravovanie pre Vašu celú rodinu "

 

Sme spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a donáškou živej stravy v rámci podtatranského regiónu.

1st Youth & 8th EU Deaf Badminton Championships
http://www.badminton2018.eu/sk/

 

Deaflympijský výbor Slovenska získal šancu na opravu mena slovenských organizátorov. V roku 2018 usporiada 8. Majstrovstvá Európy v bedmintone nepočujúcich a 1. Majstrovstvá Európy nepočujúcej mladeže v Trenčíne.
Fond inovácií a technológií

http://www.fondfit.sk/

 

Poslaním Fondu inovácií a technológií je formou poskytovania rizikového kapitálu podporiť podnikateľskú iniciatívu a tak rozvíjať podnikanie, zamestnanosť a hospodárstvo smerom k inovatívnej ekonomike. Vznikol ako reakcia na vznikajúci dopyt po rizikovom kapitáli na podporu podnikateľov s nápadmi a je výsledkom spolupráce Národnej agentúry pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) s investormi.

Maja Bozovic

https://www.facebook.com/bozovicmaja

 

Mladá navrhárka, Maja Bozovic, narodená v Srbsku, momentalne pôsoby

v Prahe a Bratislave. Je študentkou 6.ročníka Vysokej školy výtvarnych umení 

v Bratislave. Počas svojej mladej kariéri Maja sa zúčastňovala rôznych prehliadkach, výstavach a súťažiam v Prahe, Viedni, Budapesti a Bratislave. Značka Maja Bozovic vznikla v roku 2013. Zo začiatku jej tvorby módu používa ako spôsob komunikácie, ako to rada hovori "druhý jazyk",preto aj navrhnuté odevy 

nechávajú zákazníkom priestor aby ukončily príbeh ktorý začala. Klúčove slova pre jej módu sú sen, enegria, sloboda a atmosféra. Majine návrhy sú založené na detailoch, kvalitných látkach a multifunkcionalite...

EUROPE DIRECT Trenčín

http://www.europedirecttrencin.sk/

 

Informačné centrum EUROPE DIRECT Trenčín patrí do celoeurópskej siete informačných centier pod jednotným názvom EUROPE DIRECT. Centrum sídli na Úrade Trenčianskeho samosprávneho kraja a slúži pre občanov ako kontaktný bod v otázkach súvisiacich s Európskou úniou.

Lýdia Svobodova

Miss nepočujúca Slovenka 2013

Miss DEAF World 2014

SlovConstruct s.r.o 

http://slovconstruct.sk/

 

Podnikáme v oblasti zámočníckych, zváračských, potrubárskych a stavebných prác. Našim cieľom je vyhovieť všetkým požiadavkám zákazníka v najvyššej možnej miere a to kvalitou prevedených prác profesionálnymi pracovníkmi, ktorí sú okamžite k dispozícii na prianie zákazníka.

Freshmen's 

http://news.freshmens.com/

 

Podstatou projektu je priblíženie mladých čerstvých umelcov a absolventov umeleckých škôl širšiemu publiku. Prostredníctvom kurátorov priniesť kvalitné umenie na dosah každému.
Sme putovná galéria, ktorá obýva prázdne, nedokončené, opustené a virtuálne priestory. Sme tu pre Vás. 

Table Tennis single player Eva Jurkova 

Evka Je 7-násobná majsterka kraja v kategóriách najmladšieho a mladšieho žiactva. Je víťazka Slovenského pohára v sezóne 2006/2007 v kategórii najmladšieho žiactva. Je majsterka Slovenska nepočujúcich športovcov v roku 2006 aj medzi mužmi. Majstrovstvá Európy pre nepočujúcich Baden 2015 dvojnásobná majsterka Európy. A najúspešnejšej Deaf športovkyne roku 2015.

Ladies Eclub

http://ladyeclub.sk/

 

Vítame Vás na stránkach našho Ladies E Clubu.Naše kvalifikované trénerky sa tešia na Vašu návštevu. Pripravili sme pre Vás množstvo cvičebných programov, klubové akcie, a pre členky klubu výhody u našich partnerov. O pravidelných cvičeniach, ale aj klubových akciách a výhodách Vás budeme informovať na týchto stránkach. Veríme, že sa vo Vašom klube budete cítiť výborne. Náš profesionálny personál je vám vždy plne k dispozícii.

predeti.sk

http://predeti.sk/

 

Prevádzkovateľ siete predeti.sk -profesionálne materské centrum predeti care kde odborníci radia a pomáhajú matkám počas tehotenstva a prvých rokov ich ratolestí.

Detský spevácky zbor Vážky, 5.ZŠ Trenčín

 

Detský spevácky zbor Vážky pracuje na ZŠ Dlhé Hony 1 v Trenčíne od roku 2007. Jeho členskú základňu tvoria žiaci tejto školy od 1.- 9. ročníka. Zakladateľkou, vedúcou a dirigentkou zboru je PaedDr. Miroslava Kaliňáková. Korepetítormi zboru boli do roku 2013 žiaci našej základnej školy (Adam Záhumenský, Ján Hunák). Od roku 2013 je príležitostným korepetítorom zboru MgA. Samuel Bánovec.

PROFsme

http:/profsme.sk/

 

Nástroj pre identifikáciu potenciálu orientácie žiakov základných škôl (ZŠ) na odborné vzdelávanie a prípravu(OVP) na stredných odborných školách (SOŠ) je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ Národným projektom:„Podpora profesijnej orientácie žiakov základnej školy na odborné vzdelávanie a prípravu prostredníctvom rozvoja polytechnickej výchovy zameranej na rozvoj pracovných zručností a práca s talentami“.

Komorný orchester mesta Trenčín

www.komorny-orchester.sk

Komorný orchester mesta Trenčín pôsobí už 25. rok v oblasti vážnej hudby ako jedno z najstabilnejších telies neprofesionálnej komornej hudby na Slovensku. Na ceste za svojou dnešnou podobou strávil tisícky hodín hľadaním, skúšaním, diskusiami a hraním. Nadobudol pritom skúsenosti, ktoré - okrem iného - sú zdrojom jeho súčasnej kvality, potrebnej pre dosiahnutie vytýčeného cieľa. Tým vždy bolo, je aj bude prinášať ľuďom radosť a umelecké zážitky.

BABIEZ

http://babiez.cz/

 

Prevádzkovateľ siete babiez.cz -profesionálne materské centrum predeti care kde odborníci radia a pomáhajú matkám počas tehotenstva a prvých rokov ich ratolestí.

HappyPeople

www.wearehappypeople.com

Happiness comes from our own actions. "Dalai Lama"

bottom of page